Haber

Katar, LC Waikiki’ye ortaklık teklif etti

Dünya gazetesi yazarı Kerim Ülker, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Körfez ziyaretinin ardından giyim mağazası LC Waikiki’ye “yoğun ilgi” olduğunu yazdı. Ülker, Katarlı bir şirketin katılmak için teklifte bulunduğunu kaydetti.

Ülker, yazısında şu ifadeleri kullandı:

“Yalnızca Birleşik Arap Emirlikleri ile 50,7 milyar dolarlık sözleşme imzalandı. 2 ülkeyi kapsayan 3 gün ilacı, yakın gelecekte özellikle kamu şirketlerinde bazı satışların geleceğine işaret ediyor. Telekom, ulaşım ve finans ön plana çıkacak gibi görünüyor.

19 Temmuz’da sona eren Körfez tipi yeni işbirlikleri orta vadede değerli fırsatların hayata geçeceğini gösteriyor. Körfez Turu’nun yansımaları merakla beklenirken hem bölgeyi hem de Türkiye’yi yakından ilgilendiren bir gelişme hakkında değerli bilgiler edindim. Edindiğim bilgilere göre Türkiye’nin en değerli perakende markalarından biri olan LC Waikiki, Körfez Bölgesi’nden paydaş teklifi aldı.

Teklifi yapan şirketin Katarlı olduğu söyleniyor. Ancak bu konuda net bir bilgiye ulaşamadım. Bay Area şirketinin LC Waikiki’ye yüzde 51’den fazla talebi var.”

TAM MAKALE

haber-kaman.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu