Haber

Kayseri Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi’ne yakın takip

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Valiliği, Kayseri Yatırım İzleme ve Uyum Daire Başkanlığı (YİKOB), Kayseri Büyükşehir Belediyesi, İncesu Belediyesi ve Türkiye Yeşilay Derneği arasında Saraycık İlçesi İncesu Mahallesi arasında imzalanan Kayseri Yeşilay Rehabilitasyon Merkezi Üretim ve İşletme İşbirliği Protokolü kapsamında temel atma çalışmaları devam eden projeyi Rehabilitasyon Merkezi üretim işine ilişkin inceledi.

Büyükkılıç’a incelemede İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek ile Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcıları Hamdi Elcüman ve Ali Hasdal eşlik etti. Son durum hakkında bilgi alan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, “Yeşilay Gençlik ve Rehabilitasyon Merkezi adı altında yürütülen projenin çalışmaları hızla devam ediyor. Kayseri Büyükşehir Belediyesi olarak ekiplerimiz, tabii ki Sayın Valimizin de istekleri doğrultusunda inşaatın temelini atmak ve hazır hale getirmek için çalışmalarını hızla sürdürüyor.”

PROJENİN TEMEL TEMELLERİ SALI GÜNÜ BURADA ATILACAK

Önder Büyükkılıç, önümüzdeki Salı günü burada projenin temelini atacak konuma geleceklerini belirterek, “Müteahhit firmamıza hayırlı olmasını diliyoruz. Tabii ki hem devletimizin, hem Yeşilay’ımızın hem de bu konuda çalışacak hayırseverlerimizin desteğini bekliyoruz. Belediye zaten üzerine düşeni yapıyor. Şehrimize hayırlı hizmetlere vesile olacak şekilde hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, “Şu anda rehabilitasyon merkezimizin yapım çalışmaları içerisindeyiz. Burada güzel işler yapılıyor. Bölgemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi. Yerin altyapısının Büyükşehir Belediyesi tarafından yapıldığını vurgulayan İlmek, “Buranın yapımında emeği geçen başta Valimiz olmak üzere Belediye Başkanımız her zaman olduğu gibi buraya da el koydu.

golkoy-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu