Haber

Toroslar Belediye Başkanı Yılmaz yaylalarda yapılan çalışmaları inceledi.

Mersin’in merkez ilçesi Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz yaylalardaki yol yapım ve çevre düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında teknik heyetten bilgi aldı.

Özellikle yayla nüfusunun yoğun olduğu mahallelerde vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak ve daha nezih ortamlar sunmak için yürütülen çalışmalar büyük beğeni topluyor. Yeniköy Mahallesi’ndeki asfalt serimi ile Bekiralanı, Soğucak ve Ayvagediği mahallelerinde kilit asfaltlama çalışmalarının ardından Lider Yılmaz, Gözne Mahallesi’ndeki mevcut futbol sahasının yenilenmesi için de ekibine talimat verdi. Yılmaz, mahalle sakinleriyle de görüş alışverişinde bulunarak, taleplerini dinledi. Mahalle muhtarlarının eşlik ettiği mahalle gezilerinde ekibine özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eden Yılmaz, “Yaylalarımızda ihtiyaca göre asfalt kaplama ve anahtar parke yol çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”

“Toroslarımızı yeşilin her tonuyla güzelleştirmeye devam edeceğiz” diyen Yılmaz, arazi ve bahçelerin sulanmasını kolaylaştırmak için Ayvagediği Mahallesi’nde açtıkları sondaj kuyusunun hayırlı olacağını söyledi. Torosların her noktasına hizmet ulaştırmak için var gücüyle çalıştıklarını belirten Yılmaz, “Yaylalarımız hemşehrilerimizin soluklanıp dinlenebilecekleri yerlerdir. Çevreye yönelik temizlik, bakım ve onarım çalışmalarımızın yanı sıra, yol kaplama, genişletme, asfalt serim ve kilit parke çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizleri keyifle kullanmaya davet ediyorum” dedi. – MERSİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu